Formy płatności

Akceptowane są następujące formy płatności:

1. przedpłata na konto w wysokości 100% wartości zamówienia  w formie przelewu

2. pobranie (jeśli kwota zamówienia brutto nie przekracza 1000,00zł), gdzie koszt pobrania przeniesiony jest na Zamawiającego

3.Płatności przelewowe w portalu Drukarni Kolumb obsługiwane są przez serwis PayU.pl (dawniej: płatności.pl). Do wyboru Klientów jest kilkanaście bramek bankowych, oraz płatności kartą kredytową. Przelewy dokonywane w obrębie wskazanych banków są transakcjami Online. Księgowanie wpłat odbywa się automatycznie, nie są potrzebne żadne potwierdzenia. Czas księgowania wynosi od kliku do kilkunastu minut (w szczególnych przypadkach czas może wydłużyć się do kilku godzin). 

 

Jeśli bank klienta nie występuje na liście w serwisie PayU, należy wybrać ikonę „Przelew bankowy”. 


Wpłaty należy dokonać przez swój bank na dane, które zostaną podane przez system. „Przelew bankowy” jest traktowany jak standardowy przelew z banku X do banku Y, stąd też czas księgowania może wynosić do trzech dni roboczych. 

Faktura VAT generowana jest automatycznie po zakończeniu realizacji zamówienia i znajduje się w panelu klienta. Wystarczy zalogować się, przejść do zakładki Zamówienia zakończone, rozwinąć szczegóły zamówienia i pobrać fakturę. 

Jesteśmy na Google+
Google+